ürünler

AKYÜZLER DEMİR ÇELİK SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

Sac Kesim ve Büküm İşleri
Polietilen (PE) Borular, 1960′lı yıllardan itibaren doğalgazı ev ve işyerlerine taşımada kullanılmaktadır. Yüksek korozyon ve yaşlanma dirençleri ile kolay taşınabilir ve döşenebilir olmalarının yanısıra çok uzun ömürlü performansa sahip Olmaları sonucu günümüzde doğalgaz dağıtımında kullanılan boruların %95′i polietilenden üretilmiştir.

Polietilen doğalgaz boru üretiminde saygın üreticilerin PE 80 sınıfı özel yüksek yoğunluklu polietilen hammaddesini kullanmaktadır.Bu hammaddeler zieglar bimodal bir hammadde olup, özellikle basınç altında bulunan doğalgazın taşıma ve dağıtımında günümüz teknolojisinin ulaştığı en son noktadır.

polietilen doğalgaz boruları TS 10827, ISO 4437 ve pr EN 1555 satndartlarına uygun olup, ' ın sahip olduğu TSE EN ISO 9002 Kalite Güvence Sistemi çerçevesinde grubunun teknoloji ve bilgi birikimi kullanılarak üretilmektedir.

Yüksek teknolojisi yanında deneyimli ve konusunda uzman olmanın sorumluluğunu taşıyan çalışanları, modern laboratuvarlarında ürünleri ait oldukları standartların öngördüğü testlere tabi tutmakta ve müşterilerinine üstün kaliteli ve hatasız ürün sunmaktadır.

Polietilen doğalgaz borularının et kalınlığı ve ovalliği ultrasonik olarak ölçülen, bu değerlerin de satndartların öngördüğü aralıkta kalmasını sağlayan gelişmiş cihazlarla üretilir.

+90 212 671 70 88